~FIN~ RPR Unija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~FIN~ RPR Unija

~FIN~ RPR Unija - SAVEZ TRAVIAN S1
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sitter preko ljeta

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
matija2142

matija2142


Broj postova : 46
Join date : 28.04.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Sitter preko ljeta Empty
PostajNaslov: Sitter preko ljeta   Sitter preko ljeta Icon_minitimesri svi 21, 2008 1:58 pm

Imam jedno jako važno pitanje tko bi mi mogao biti sitter preko ljeta za acc na sevreru 1 i na 3.
Ako netko će biti u mogućnosti da igra preko ljeta molim vas da mi bude sitter a ako nema acc na severu 3.



Molim cas jako mi je potrebno a pogotovo za server 3 a za jedan baš i nije.



Hvala!!!!
[Vrh] Go down
sun shadow

sun shadow


Broj postova : 2
Join date : 06.05.2008

Sitter preko ljeta Empty
PostajNaslov: Re: Sitter preko ljeta   Sitter preko ljeta Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:47 am

E ja ti mogu biti sitter her moj komp je uvjek kraj mene i na moru pa ako želiš? albino albino albino
[Vrh] Go down
matija2142

matija2142


Broj postova : 46
Join date : 28.04.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Sitter preko ljeta Empty
PostajNaslov: Re: Sitter preko ljeta   Sitter preko ljeta Icon_minitimečet svi 22, 2008 10:32 am

može hvala ali na kojem server i kako se zoveš u igri cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Fika_os




Broj postova : 25
Join date : 20.03.2008

Sitter preko ljeta Empty
PostajNaslov: Re: Sitter preko ljeta   Sitter preko ljeta Icon_minitimečet svi 22, 2008 10:58 am

Dečki molim vas ako je netko u mogućnosti i meni treba sitter preko ljeta na serveru 1 i na serveru 3.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sitter preko ljeta Empty
PostajNaslov: Re: Sitter preko ljeta   Sitter preko ljeta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sitter preko ljeta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
~FIN~ RPR Unija :: Pitanja i odgovori-
Forum(o)Bir: